Мумійо «Бад-Алтай» – продукт, створений природою!

Коли магній Медівіт розслабляє м’язи та нерви …
05.05.2017
Кокосова олія ТМ “Ікаров” – і ваше волосся шовковисте, а шкіра завжди буде оксамитовою.
05.02.2018

Мумійо знаходять в горах в різних країнах і регіонах: Кавказ, Непал, Австралія, Іран, Середня Азія, Алтай, Індія, Монголія, Росія, Південна Америка, Північна Африка і деяких інших.

При технічній обробці з мумійо методами водної витяжки, центрифугування, фільтрування або випарювання видаляються всілякі баластні речовини, в результаті чого отримують високоякісне очищене мумійо, придатне для лікувально-профілактичного та косметичного застосування.

Мумйо очищене  є густою однорідною пластичною масою (легко розминається руками) темно-коричневого або чорного кольору з блискучою гладкою поверхнею, що володіє гірким смаком і специфічним пряним запахом, повністю розчинне в воді і погано розчинне в спирті, ефірі та інших органічних розчинниках.

Мумійо являє собою складний природний органо-мінеральний комплекс, що складається з понад 80 компонентів.

У мінеральному складі мумійо, лідируючі позиції займають калій, кальцій, магній і марганець.

Мумійо вже кілька тисячоліть широко застосовується в народній медицині.

Рекомендації щодо застосування Мумійо в якості добавки до основного раціону харчування: 

 • Як загальнозміцнюючий засіб при травмах, вивихах і розтягненнях 
 • Для прискорення процесів регенерації кісткової тканини при переломах 
 • Для профілактики остеопорозу 
 • Як добавки до косметичних засобів Косметичні властивості мумійо Мумійо і косметичні засоби на його основі відмінно підходять для догляду за проблемною, зрілою, чутливою ​​і в'янучою шкірою.Мумійо сприяє:
  • поліпшенню кольору і тонусу шкіри 
  • живить шкіру необхідними для її здоров'я вітамінами і мінеральними речовинами
  • стимулює регенерацію клітин епідермісу 
  • перешкоджає передчасному старінню шкіри і появі на ній зморшок та вікових пігментних плям
   До складу мумійо входять такі вітаміни: С і Е, рутин, амінокислота лізин, каротиноїди, флавоноїди, цинк, сірка, мідь і кремній. Вони стимулюють природне утворення білку фібрилярного колагену, «відповідають» за еластичність і пружність шкіри. Передчасного старіння шкіри перешкоджає антиоксидантні компоненти мумійо, серед яких - магній, марганець, селен, кремній, мідь, хром, цинк, вітаміни С і Е, каротиноїди, дубильні речовини, органічні кислоти.

   Мумійо «Бад-Алтай» - це 100% натуральне Мумійо в різних формах випуску

   • пластичне очищене 5 грам
   • в формі таблеток 30 і 60Спосіб застосування: дітям старше 12 років і дорослим по 0,2 г (по 1/25 пластини) 2-3 рази на добу під час їди, попередньо розчинивши у воді, молоці, або соку. Тривалість прийому - 25 днів. При необхідності прийом можна повторити. Попередження: Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання; дієтичну добавку не слід використовувати в якості заміни повноцінного раціону харчування. Протипоказання: дітям до 12 років, вагітність і період лактації, при сечокам'яній хворобі, підвищеному артеріальному тиску, період вираженої кровотечі (маточного, носового), індивідуальна непереносимість продукту. Вживання алкоголю під час застосування продукту протипоказане.