Коли магній Медівіт розслабляє м’язи та нерви …

Мумійо «Бад-Алтай» – продукт, створений природою!
13.05.2017


Коли Ви спите в обіймах солодкого Морфея, займаєтеся повсякденними справами, плаваєте в морі або навіть займаєтеся в спортивному клубі, судома ноги може наздогнати Вас раптово. Ви починаєте панікувати і намагаєтеся якнайшвидше позбутися настільки болісного різкого болю і відчуття оніміння.
Основні симптоми при судомі ноги: 

 • Біль різної інтенсивності за ступенем тяжкості, яка може тривати до декількох хвилин
 • М'яз твердне і напружується
 • Скутість в м'язах ніг при ходьбі
 • При ходьбі біль може зменшуватисяСлід знати, що тільки комплексний підхід допоможе усунути настільки неприємну проблему. Тому, якщо Ви часто відчуваєте судоми м'язів ніг, слід відвідати лікаря. Перша допомога, яку можете надати собі при раптових судомах м'язів ніг: 
  • Зробити інтенсивний масаж підколінної області
  • Кілька разів ущипнути за напружене місце та інтенсивно масажувати
  • Двома руками обхопити і потягнути ступню ноги на себеА з метою профілактики та запобігання судом м'язів ноги можна використовувати продукт «Магній Судоми Медівіт », країна виробник Польща. До його складу входять магній, калій, вітамін Е та вітамін В6. У комплексі допомагають нормалізувати роботу серцево-судинної системи і сприяють адекватній роботі м'язів ніг (скорочення і розслаблення).Так, магній  сприяє розслабленню гладких м'язів, надає спазмолітичну дію, володіє седативними властивостями. Калій бере участь в передачі нервових імпульсів по нервових волокнах, забезпечуючи правильний перебіг реакцій, пов'язаних зі скороченням м'язів. Вітамін Е виконує в організмі функцію фізіологічного антиоксиданту, стабілізує оболонку клітин. У свою чергу, вітамін В6  полегшує всмоктування магнію в кишечнику, покращує його транспорт в клітини.Порадити «Магній Судоми Медівіт» можна людям, які приймають сечогінні засоби або яких турбують нічні судоми. Ще корисно буде тим, хто носить високі підбори або активно займається спортом, а також тим, хто веде сидячий спосіб життя.

   «Магній Судоми Медівіт» випускається у формі таблеток в економічній упаковці №50, достатньою для якісної профілактики судом протягом тривалого часу. Продукт зручний в застосуванні - досить 1-2 таблеток в день, щоб заповнити нестачу найважливіших для організму речовин і запобігти виникненню судом.

   «Магній Судоми Медівіт» - скажи судом Стоп!