ПРО КОМПАНІЮ

БАД-АЛТАЙ

Компанія "БАД-АЛТАЙ" є одним з найбільших імпортерів дієтичних добавок, косметики та засобів по догляду за порожниною рота в Україні, надійним постачальником високоякісної продукції провідних виробників: «Ікаров» Болгарія, «Natur Produkt Zdrovit SP ZOO» Польша, «Біокон» Україна , "Аронія Фарм" Киргизстан, «Фармаком» Україна, «Екомед» Україна, "Евалар" Росія, та інші. Продукція цих виробників добре відома, користується великою популярністю і зарекомендувала себе як продукція вищої якості, не тільки на українському, а й на світовому ринку. Також компанія співпрацює з вітчизняними партнерами, фірмами з Болгарії, Казахстану, Індії, Польщі, Росії.В ассортиментному портфелі компанії більше 900 найменувань продукції, компанія має в своєму розпорядженні сучасним склад загальною площею понад 600 кв. м.
Компанія «БАД-АЛТАЙ» володіє власним автопарком, за допомогою якого здійснює безперебійну доставку товарів по всій території України.
Ми ретельно відстежуємо останні тенденції і новітні розробки світового фармацевтичного ринку, розширюємо асортимент найбільш затребуваними та якісними продуктами.
Наша компанія зацікавлена ​​в постійному розширенні клієнтської бази. Ми готові запропонувати широкий перелік ассортименту, вигідну цінову пропозицію, гнучкі умови оплати, знижки та поставку для потенційних партнерів: аптек, оптових фірм, приватних підприємців.

МІСІЯ КОМПАНІЇ

Збереження природної краси, зміцнення свого здоров'я, використовуючи натуральні, якісні дієтичні добавки та косметичні засоби, а також засоби по догляду за ротовою порожниною.

ЦІННОСТІ КОМПАНІЇ

Турбота про інтереси партнерів

Відкритість, довіра та розуміння

Постійне вдосконалення та готовність до змін

Розвиток персоналу компанії


ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

Компанія "БАД-АЛТАЙ" успішно працює на українському ринку з 2002 року, як компанія дистриб'ютор (імпортер). За цей період підприємство зарекомендувало себе надійним постачальником якісної, фірмової продукції, гідним партнером і конкурентом на фармацевтичному ринку України, заслужило визнання фахівців і споживачів.

У 2013 році компанія "БАД-АЛТАЙ" випустила під власною торговою маркою «Какао Масло» в стаканчику 15 м і вже в 2015 році з'явилася лінійка продукції Какао Масло: в стаканчику 15 м, в блістерній упаковці таблетки №5 з вітамінами А, Е і маслом обліпихи.

У 2017 році ми успішно вивели на ринок України продукт "Мумие очищене" виробника "Аронія Фарм", Киргизстан.

Успіх компанії "БАД-АЛТАЙ" - це досягнення всієї команди, націленої на єдиний позитивний результат!

Ми Завжди відкриті для нових пропозицій та співпраці!

Послуги

Дистрибуція

Національні фармдистрибьютори:
Оптіма-Фарм, БаДМ, Вента, Фіто-Лек, ФАРМПЛАНЕТА.

Регіональні фармдистрибьютори:
Томаш

Національні АПТЕЧНІ МЕРЕЖІ:
Аптека Низьких Цін, Бажаємо здоров'я, Мед-Сервіс, Віталюкс, Аптекар, Наша Аптека, Viridis, Аптека Вітамін та інші.

 

 

Логістика

Компанія «БАД-АЛТАЙ» з 2002 року є одним з найбільших імпортерів дієтичних добавок, лікувальної косметики та засобів по догляду за порожниною рота в Україні, надійним постачальником високоякісної продукції провідних виробників: «Евалар» Росія, «Ікаров» Болгарія, «Natur Produkt Pharma »Польща,« Virchow Biotech »Індія,           «Хаско-Лек» Польща, «Ірис Фарм» Україна, «Аронія Фарм» Киргизька Республіка, «Салюта» Казахстан, «Малавіт»Росія, «Еубіон»Польща, «Фітокосметікс» Росія, «Корольов Фарм» Росія, «Біокон» Україна, «Екомед» Україна, «Фармаком»Україна, «Ключі Здоров'я» Україна.