Кокосова олія ТМ “Ікаров” – і ваше волосся шовковисте, а шкіра завжди буде оксамитовою.

Мумійо «Бад-Алтай» – продукт, створений природою!
13.05.2017
Компанія «БАД-АЛТАЙ», рада повідомити Вам, що ми запустили тематичний сайт бренду “Медівіт Магній Судоми”
25.05.2018

Кокосову олію  використовують для догляду за шкірою та волоссям, які не мають особливих проблем. Олія підходить для масування тіла після купання. Кокосова олія підходить при догляді за здоровою і нормальною шкірою.

Олію можна використовувати для безпосереднього масування обличчя, шиї, області декольте, а також всього тіла, особливо при сухих типах шкіри після купання. Завдяки своєму складу з насичених жирних кислот кокосова олія  вбирається дуже швидко в шкіру і надає їй "оксамитовий" вигляд. Охороняє від тріщин руки та п'яти.

Кокосова олія  придатна для змішування з готовими сонцезахисними кремами, туалетним молочком, емульсіями, а також в чистому вигляді до і після прийняття сонячних ванн - створює стійку захисну плівку. Кокосову олію можна змішувати в розплавленому стані з усіма іншими видами олій, при цьому його дія розширюється і збагачується.

Кокосову олію використовують по догляду за сухим волоссям. Жирні кислоти, які містить олія, пом'якшує пасма, надає блиск і силу сухому волоссю. Можна наносити на сухі кінчики.

Рецепт маски для волосся:  Візьміть кокосову олію, змішайте з медом і нанесіть на волосся. Залиште маску на 40 хвилин. Ретельно змити шампунем.